![](/sites/default/files/styles/1230x810/public/node-files/photos/news/2015/01/2015-suzuki-swift-sporty-style.jpg?itok=d2g1h1YP)
Νέα έκδοση εξοπλισμού για το Suzuki Swift
Μια νέα έκδοση με πλουσιότερο εξοπλισμό και ανταγωνιστική τιμή προστίθεται στη γκάμα του Suzuki Swift.
![](/sites/default/files/styles/thumbnail/public/images/users/papachristopoulos_1.jpg?itok=vX1oAeFD)
![](/sites/default/files/styles/1230x810/public/node-files/photos/news/2015/01/2015-suzuki-swift-sporty-style.jpg?itok=d2g1h1YP)
Η Suzuki ενισχύει ακόμα περισσότερο τα "+" της αγοράς ενός Swift, χάρη στη νέα, ακόμα πιο πλούσια εξοπλισμένη έκδοση GL+.
Στον ήδη πλούσιο για την κατηγορία εξοπλισμό του Swift, που αποτελείται από air condition, 7 αερόσακους, ΕSP με TCS, ράδιο-CD με χειριστήρια στο τιμόνι και βέβαια όλες τις ηλεκτρικές ευκολίες, προστίθεται μια σειρά ακόμα από... λόγους για να το επιλέξετε, καθώς η νέα έκδοση Swift GL+ προσφέρει επιπλέον ζάντες αλουμινίου με ελαστικά 185/55 R16, σύστημα Cruise Control, εμπρός προβολείς ομίχλης και φώτα ημέρας LED.
Η τιμή της νέας έκδοσης διαμορφώνεται στα €11.050 για την 5θυρη έκδοση με κινητήρα βενζίνης και στα €12.940 για την 5θυρη έκδοση με κινητήρα πετρελαίου, πάντα μετά το όφελος διπλής απόσυρσης, που προσφέρει δωρεάν η Suzuki.