![](/sites/default/files/styles/1230x810/public/node-files/photos/posts/2016/01/porsche_team_porsche_919_hybrid_in_2015_le_mans_colors.jpg?itok=igh_AArk)
Porsche: Ντοκιμαντέρ για τον αγώνα Le Mans [video]
Η Porsche έφτιαξε ένα ξεχωριστό ντοκιμαντέρ με όλα τα παρασκήνια από την πετυχημένη επιστροφή της στον θρυλικό 24ωρο αγώνα Le Mans.
![](/sites/default/files/styles/thumbnail/public/images/users/panagos_1.jpg?itok=1m6P1oOQ)
![](/sites/default/files/styles/1230x810/public/node-files/photos/posts/2016/01/porsche_team_porsche_919_hybrid_in_2015_le_mans_colors.jpg?itok=igh_AArk)
Το ήθελε καιρό, και το κατάφερε. Η Porsche πήρε την πρώτη της νίκη γενικής μετά από 17 χρόνια, κάνοντας μάλιστα και το «1-2» στον θρυλικό αγώνα Le Mans του 2015.
Τρία χρόνια εξέλιξης, προετοιμασίας και ατελείωτης ομαδικής προσπάθειας για να πετύχουν τον υψηλό στόχο. Στο βίντεο που ακολουθεί, θα δείτε πως η επιστροφή της Porsche στον 24ωρο αγώνα αποτέλεσε κύρια αποστολή της για το μέλλον.